OFERTA

Instalacje grzewcze Gdańsk

Proponujemy zróżnicowane systemy grzewcze, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom współczesności. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na redukcję kosztów za ogrzewanie, a jednocześnie obniżenie emisji dwutlenku węgla dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Oprócz sprzedaży systemów podejmujemy się również instalacji montażu całego sprzętu, tak by maksymalnie wykorzystać jego potencjał i nie narażać Ciebie na usterki. Jeśli chcesz ogrzać budynek w sposób wydajny i oszczędny, wybierz Boniterm!

Kotłownie kontenerowe

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na instalację centralnego lub miejscowego ogrzewania, możesz wybrać kotłownię kontenerową. Tyczy się to także sytuacji, kiedy potrzebujesz zewnętrznego źródła ciepła podczas remontu lub modernizacji sieci ciepłowniczej. Wykorzystuje się je do ogrzewania obiektów przemysłowych, budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, lokali handlowych i usługowych, a także ośrodków wczasowych, w których nie ma możliwości instalacji innego systemu grzewczego.

Kotły i piece

Kotły są elementem centralnego ogrzewania i zapewniają ciepło całemu mieszkaniu przy pomocy grzejników lub ogrzewania podłogowego. Zapewniają wysoki komfort cieplny we wszystkich pomieszczeniach i pozwalają na regulację temperatury. Oferujemy nasze kotły kondensacyjne olejowe i gazowe, a także kotły opalane drewnem. Kotły kondensacyjne wykorzystują dodatkowo ciepło ze spalin, dzięki czemu pozwalają na szybką redukcję kosztów ogrzewania domu. Opalanie naszych kotłów na drewno wykorzystuje polana drewna, granulat i zrębki drewna. Oferujemy także piece do ogrzewania miejscowego, zapewniające przyjemne ciepło w ogrzewanym pomieszczeniu, a przy tym estetycznie wykonane i pasujące do wnętrz o różnym charakterze. Ich największym atutem jest jednak ich jakość – sprawdzą się nawet w bardzo niskich temperaturach.

Ogrzewanie podłogowe

To oszczędna metoda ogrzewania budynków, przyjazna alergikom, niezajmująca przestrzeni i nie wymagająca aranżacji. Można w ten sposób ogrzewać całe mieszkanie, korzystając z dostępnego systemu grzewczego. Dlatego można je zestawić zarówno z pompami ciepła, jak i z ciepłem z sieci miejskiej. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia przeprowadzamy staranny wywiad z klientem, by jak najlepiej dobrać cały system względem zapotrzebowania budynku. Ogrzewanie podłogowego naszego przedsiębiorstwa pozwala na osiągnięcie wysokiego komfortu cieplnego niezależnie od tego, jak stworzone są instalacje grzewcze. Podczas remontu warto zastanowić się nad instalacją tego rozwiązania.

Grzejniki

Jeśli wolisz tradycyjny grzejnik, oferujemy Ci grzejniki płytkowe i grzejniki łazienkowe z systemu Vitoset. Cechują się wysoką wydajnością, są trwałe, a przy tym doskonale komponują się z wnętrzami o różnym charakterze. Wykonane są z takich materiałów i w taki sposób, by nie gromadziły kurzu, co szczególnie docenią alergicy. Ich ceny są przystępne w porównaniu z ich wysoką jakością, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem.

Stacje uzdadniania wody

Zanieczyszczona woda negatywnie wpływa na instalacje grzewcze w budynkach, dlatego warto zdecydować się także na stację uzdatniania wody. To doskonałe uzupełnienie systemu grzewczych, a przy tym poprawa jakości wody w budynku. Uzdatnianie wody polega na jej zmiękczeniu, czyli usunięciu jonów wapnia i magnezu i zastąpieniu ich jonami sodu. Dzięki temu woda nie osadza się w postaci kamienia w kabinach prysznicowych i jest zdatniejsza do picia prosto z kranu, a jednocześnie nie zapycha systemów grzewczych.

Wykonujemy montaż i instalację systemów grzewczych na terenie całego województwa pomorskiego (Gdańska, Gdyni, Sopotu, okolic i innych miast). Oferujemy kompleksowe wsparcie w wyborze odpowiedniego systemu. Sprzęt, który sprzedajemy, należy do najwyższej klasy urządzeń, które zapewniają trwałość i wydajność. Usługi montażowe realizujemy z najwyższą starannością i zaangażowaniem, tak by uchronić Cię przed niepotrzebnymi wydatkami czy remontami. Na Boniterm możesz polegać!

Masz pytania?
Skontatuj się z nami!