SERWIS I KONSERWACJA

Serwis palników olejowych

Potrzebujesz serwisu palników olejowych do swojego kotła lub pieca? Zdarzają Ci się usterki, a dawno nie robiłeś przeglądu? Może chciałbyś skontrolować ich stan dla bezpieczeństwa swojego, swoich pracowników i bliskich? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług! Regularny serwis zaoszczędzi Ci czasu, zmartwień oraz pieniędzy w wypadku ewentualnych usterek i awarii, których duża część pochodzi z zanieczyszczeń poszczególnych elementów. Pamiętaj, że serwisu może dokonać jedynie wykwalifikowany pracownik techniczny!

Serwis techniczno-energetyczny oraz przegląd palników jest niezbędny, aby zapewnić trwałość, wydajność i niską awaryjność urządzenia. Chcąc zachować bezpieczną eksploatację i zapewnić spokój sobie i bliskim na długie lata musisz pamiętać o konserwacji i szybkim reagowaniu na wszelakie usterki. Pamiętaj również, że poza względami bezpieczeństwa, nieprawidłowo działający system powoduje również nieekonomiczne spalanie, co naraża Ciebie i Twoje gospodarstwo domowe lub firmę na kolejne koszty. Przegląd powinno się przeprowadzać co najmniej raz w roku, choć niektóre urządzenia wymagają serwisowania częściej. Nie czekaj na awarię – wiele z nich jest generowanych przez zanieczyszczenia układu paliwowego oraz uszkodzenia elementów elektronicznych. Systematyczny, regularny przegląd techniczno-energetyczny pomoże Ci zapobiec nieoczekiwanym wydatkom związanym z naprawą oraz zapewni Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Serwis palników olejowych - działamy na terenie całego województwa pomorskiego

Skorzystaj z naszego serwisu techniczno-energetycznego, gdzie nasi najlepsi konsultanci pomogą Ci nie tylko w kwestii napraw usterek, ale również w zakresie wymiany części zamiennych, czyszczenia, regulacji, przeglądu i konserwacji palników. Niezależnie czy był dawno serwisowany, przestał działać, działa z opóźnieniem, blokuje się lub gaśnie bądź po prostu chcesz sprawdzić jego stan – zadbaj o swoje bezpieczeństwo i skonsultuj się z nami drogą telefoniczną, mailową lub poprzez formularz i bezpłatną wycenę usługi! Możesz być pewien - dołożymy wszelkich starań by kompleksowo, sprawnie i z najwyższą starannością pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu. Naszemu serwisowi podlegają wszystkie marki palników ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń firmy Viessmann. Świadczymy usługi na terenie Trójmiasta (Gdańska, Gdyni, Sopotu) i całego województwa pomorskiego.
WIĘCEJ W OFERCIE
SERWIS SYSTEMÓW GRZEWCZYCH

Serwis pieców i kotłów

Serwis pomp ciepła

Serwis stacji zmiękczające wodę

Serwis rekuperatorów

Mycie paneli fotowoltaicznych

Masz pytania?
Skontatuj się z nami!