SERWIS I KONSERWACJA

Serwis pieców oraz kotłów gazowych i olejowych

Twój piec lub kocioł gazowy lub olejowy wymaga przeglądu? Coś się zepsuło, a Ty nie jesteś w stanie zidentyfikować problemu lub poradzić sobie z nim? Oferujemy kompleksowy serwis dla tego typu urządzeń na terenie całego województwa pomorskiego!

Według prawa budowlanego istnieje obowiązek przeprowadzania przeglądu pieca lub kotła. Kotły gazowe, kotły olejowe, piece gazowe i piece olejowe należy poddać przeglądowi, według zaleceń większości producentów, co roku. Taką usługę najlepiej jest zamówić w sezonie letnim, gdy nie korzystamy z urządzenia. W sezonie grzewczym firmy zajmujące się serwisowaniem instalacji gazowych mają prawdziwe urwanie głowy i może być trudniej o ustalenie dogodnego terminu. Przeglądu może dokonać wyłącznie zakład z odpowiednimi uprawnieniami. Wydatek na przegląd jest zdecydowanie niższy niż naprawa w razie wystąpienia usterki, dlatego tak istotne jest, by robić go regularnie.

Serwis Boniterm – Gdańsk, Gdynia, Sopot, województwo pomorskie

Nasz serwis obejmuje coroczne przeglądy i naprawy w razie potrzeby. Oferujemy także odpowiednie czyszczenie urządzeń grzewczych z kamienia węglowego. Posiadamy sprzęt i uprawnienia, które umożliwiają nam takie usługi. Naprawiamy i dokonujemy przeglądu urządzeń gazowych i olejowych wszystkich firm, ze szczególnym wyszczególnieniem produktów marki Viessmann. Jeśli jest Ci potrzebny gazownik w Gdańsku lub na Pomorzu, skorzystaj z naszych usług – gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo. Co ważne, przywracamy urządzenie do działania już podczas pierwszej wizyty, tak byś mógł cieszyć się ciepłem bez długotrwałego czekania! Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne, więc nawet gdy minęła ważność gwarancji Twojego kotła, możesz liczyć na jego szybką naprawę. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, by pozostawać na bieżąco z nowościami w branży. Świadczymy usługi dla Gdańska, Gdyni, Sopotu i całego województwa pomorskiego.

WIĘCEJ W OFERCIE
SERWIS SYSTEMÓW GRZEWCZYCH

Serwis pomp ciepła

Serwis stacji zmiękczające wodę

Serwis rekuperatorów

Serwis palników olejowych

Mycie paneli fotowoltaicznych

Masz pytania?
Skontatuj się z nami!