SERWIS I KONSERWACJA

Serwis pomp ciepła

Rośnie popularność pomp ciepła w Polsce. To jedne z nowoczesnych urządzeń grzewczych, korzystających z odnawialnych źródeł energii, zapewniających ciepło dla całego domu oraz ciepłą wodę. Pozyskują one energię cieplną z powietrza, gruntu lub wody. Takie instalacje wymagają jednak przeglądów i serwisowania. Oferujemy autoryzowany serwis pomp marki Viessmann, w tym serwis gwarancyjny.

Przegląd techniczny pompy należy wykonać przynajmniej raz w roku, a najlepiej zrobić to przed sezonem grzewczym, by niespodziewana awaria nie zaskoczyła nas w okresie, w którym potrzebujemy ciepła w domu. Zakres przeglądu zależy od warunków gwarancji ustalonych przez producenta. Z przeglądu sporządza się odpowiedni protokół, będący podstawą dalszego przedłużenia gwarancji. Jest to bardzo istotne, bo pompy narażone są na zanieczyszczenie przewodów takimi czynnikami, jak rośliny, liście, owady, kurz. Na początku eksploatacji pompy filtr siatkowy należy czyścić dwa razy do roku, co wymaga wyłączenia urządzenia.

Usługi serwisowe

Wykonujemy przeglądy, a także w razie potrzeby naprawy pomp ciepła. Pompy zasadniczo rzadko ulegają awariom, może jednak do nich dojść i w takich sytuacjach użytkownik najczęściej nie jest w stanie nic zrobić. Odczytujemy stany usterkowe i awaryjne z regulatora – na tej podstawie przygotowujemy strategię naprawy urządzenia. Należy mieć na uwadze, że pompy są skomplikowanymi urządzeniami, których naprawy może dokonać tylko specjalista. Użytkownik samodzielnie jest w stanie odpowiednio postąpić zaledwie w przypadku podstawowych usterek, jednak strategia jest inna w przypadku każdego urządzenia oraz marki. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i odpowiednimi narzędziami, dzięki którym możemy serwisować pompy marki Viessmann.

Serwis pomp ciepła na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, całego województwa pomorskiego

Doskonale rozumiemy mechanizm działania systemów grzewczych, dzięki czemu możemy kompleksowo zajmować się wykonywaniem usług o najwyższej jakości. Przemawia za nami długoletnie doświadczenie i odpowiednie przygotowanie merytoryczne, które umożliwia nam profesjonalne serwisowanie urządzeń, niezależnie od specyfiki usterki. Systemy grzewcze takie jak pompy nie stanowią dla nas już żadnej zagadki. Dojeżdżamy do klientów na terenie całego województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Sopot, inne miasta i miejscowości), zarówno osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców i instytucji użytku publicznego. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej.
WIĘCEJ W OFERCIE
SERWIS SYSTEMÓW GRZEWCZYCH

Serwis pieców i kotłów

Serwis stacji zmiękczające wodę

Serwis rekuperatorów

Serwis palników olejowych

Mycie paneli fotowoltaicznych

Masz pytania?
Skontatuj się z nami!