SERWIS I KONSERWACJA

Serwis rekuperacji

Rekuperacja, czyli inaczej wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, jest coraz częściej wykorzystywanym elementem systemów grzewczych w polskich domach; to innowacyjny sposób ogrzewania budynku (domu, instytucji użytku publicznego, przedsiębiorstwa). Służy do pobierania ciepła z powietrza z wnętrza budynku i ogrzewania przy jego pomocy świeżego powietrza z zewnątrz. Pozwala na oszczędności nawet na poziomie 50% na ogrzewaniu! Jak każde urządzenie, wymaga ona jednak przeglądów, a czasem zdarzają się usterki. Firm dokonujących takich usług jest stosunkowo niewiele, dlatego warto już przy zakupie rekuperatora zastanowić się, kto w razie czego nam pomoże w konserwacji i naprawach. Szczególnie istotne są przeglądy. Nasza firma zajmuje się serwisowaniem rekuperacji w sposób kompleksowy, czyli wykonujemy zarówno przeglądy, jak i naprawy i konserwację. Jeśli potrzebne Ci są takie usługi, nie wahaj się – wybierz Boniterm!

System jest stosunkowo prosty w obsłudze. Wymaga jedynie wymiany filtra raz na 3 miesiące, co możemy zrobić sami, choć warto być przy tym ostrożnym. Ważne jest jednak dokonywanie przeglądów. Najlepiej jest zlecać wykonanie przeglądu przynajmniej raz w roku oraz w razie występowania jakichkolwiek problemów. Warto to zrobić jeszcze przed rozpoczęciem się sezonu grzewczego, by nie mieć problemów z urządzeniem w jego trakcie. Sam przegląd jest dość skomplikowany i nie jest w stanie go wykonać osoba niezaznajomiona z działaniem systemu. Warto mieć na uwadze, że koszty wynikające z przeglądów są niższe niż w przypadku większej naprawy dowolnej usterki.

Naprawy

Serwisujemy kompleksowo rekuperatory wszystkich firm, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń marki Viessmann. Oferujemy zarówno cykliczne przeglądy, jak i naprawy wszelkich usterek. Często występują problemy z kalibracją czujników temperatury, uszkodzenia okablowania, problemy ze szczelnością instalacji odprowadzenia skroplin oraz różne inne uszkodzenia, których użytkownik nie jest w stanie naprawić sam, a które można skorygować już w trakcie jednej wizyty.

Serwis rekuperacji – działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego

Dysponujemy wiedzą, narzędziami i uprawnieniami, które umożliwiają nam pracę. Naprawa wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła nie ma dla nas żadnych tajemnic, zajmujemy się tą dziedziną od wielu lat i świadczymy takie usługi w sposób precyzyjny, pełen zaangażowania i na najwyższym poziomie. Pamiętamy o stałym podnoszeniu jakości naszych usług – uczestniczymy w szkoleniach i kursach, a także rozwiązujemy problemy w praktyce, by pozostawać na bieżąco z nowinkami w branży i poszerzać znajomość zróżnicowanych systemów. Dojeżdżamy do domu klienta, dokonujemy napraw lub przeglądu i instruujemy, jak zwiększyć wydajność urządzenia oraz jak poprawnie się z nim obchodzić. Większość usterek jesteśmy w stanie naprawić podczas pierwszej wizyty u klienta, niektóre wymagają wymiany części, więc może to potrwać kilka dni. Staramy się jednak rozwiązywać problemy jak najszybciej, by nie przerywać pracy instalacji grzewczej.

Naprawiamy i dokonujemy przeglądów rekuperatorów na terenie całego województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Sopot, inne miasta i okolice). Nasza firma zaprasza do kontaktu klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i instytucje.

WIĘCEJ W OFERCIE
SERWIS SYSTEMÓW GRZEWCZYCH

Serwis pieców i kotłów

Serwis pomp ciepła

Serwis stacji zmiękczające wodę

Serwis palników olejowych

Mycie paneli fotowoltaicznych

Masz pytania?
Skontatuj się z nami!