SERWIS I KONSERWACJA

Serwis stacji zmiękczających wodę

Stacje uzdatniania wody są coraz częściej spotykanym elementem wyposażenia domów. Najczęściej wykorzystują one zjawisko fizyczne jakim jest odwrócona osmoza. Dzięki nim woda w kranie jest miękka, co przekłada się nie tylko na walory smakowe, ale także pracę instalacji grzewczej. Kamień znajdujący się w wodzie osadza się bowiem w urządzeniach, czym może przyczynić się do spadku ich wydajności, a nawet do uszkodzenia. Zmiękczanie wody zapobiega takim zjawiskom. Oferujemy kompleksowy serwis stacji uzdatniania wody zarówno w przypadku usterki, jak i w razie chęci wykonania przeglądu. Działamy na terenie całego województwa pomorskiego.

Przegląd najlepiej jest wykonywać raz w roku. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak powinna wyglądać konserwacja urządzenia, wiele zależy bowiem od tego, jaki rodzaj technologii jest w nim wykorzystywany. Wiele czynności musimy wykonywać regularnie samodzielnie, niektóre jednak jest w stanie wykonać tylko wyspecjalizowany serwisant. Sama konserwacja tego typu urządzeń jest dość złożona i wymaga dużej precyzji, a także pamiętania o wszystkich elementach. Dlatego właśnie większość użytkowników potrzebuje pomocy serwisantów do konserwacji i czyszczenia. Warto przy tym wiedzieć, że zakładów tego typu jest niewiele, dlatego już przy zakupie stacji należy się zastanowić, czy będziemy w stanie w razie czego skorzystać z usług serwisowania.

Naprawa stacji

W przypadku urządzeń do uzdatniania wody pitnej kluczowe jest ich czyszczenie oraz wymienianie filtrów i uzupełnianie złoża. Nie wszystkie elementy jest jednak łatwo odpowiednio wykręcić i wyczyścić, dlatego tak istotny jest serwis. Właśnie z powodu zabrudzeń i osadu najczęściej dochodzi do szeroko pojętych usterek, choć mogą się zdarzać też wady fabryczne czy na przykład wyrabiania się gwintów w obudowach lub skawalanie soli, które blokuje pracę zbiornika na solankę, a w konsekwencji całego urządzenia. To skomplikowane systemy, a bez specjalistycznej wiedzy może być nam trudno dokonać naprawy czy nawet konserwacji.

Nasze usługi

Oferujemy kompleksowy serwis urządzeń do uzdatniania wody. Dokonujemy przeglądów i naprawiamy zmiękczacze wody wszystkich marek, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń marki Viessmann. Wykonujemy usługi najwyższej jakości, dbając o skuteczność i bezpieczeństwo, bo wiemy, że każdy dodatkowy dzień z usterką to duże straty dla walorów wody w budynku. Po konserwacji oferujemy także montaż elementów urządzenia, zapobiegając wszelkim błędom wynikającym z braku specjalistycznej wiedzy. Nieustannie podnosimy poziom naszych usług, pozostając na bieżąco z nowinkami w branży, by wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniom współczesnego użytkownika takich urządzeń.

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego

Świadczymy usługi na terenie całego województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Wejherowo, okolice) i dojeżdżamy do klienta. Jeśli chcą Państwo dokonać przeglądu lub potrzebują pomocy w walce z usterką, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. W celu wyceny usługi prosimy o przesłanie informacji szczegółowych na nasz adres mailowy.

WIĘCEJ W OFERCIE
SERWIS SYSTEMÓW GRZEWCZYCH

Serwis pieców i kotłów

Serwis pomp ciepła

Serwis rekuperatorów

Serwis palników olejowych

Mycie paneli fotowoltaicznych

Masz pytania?
Skontatuj się z nami!