OFERTA

Serwis systemów
grzewczych Gdańsk

Prowadzimy serwis systemów grzewczych na terenie całego Pomorza (Gdańsk, Gdynia, Sopot, inne miasta i miejscowości). Serwisujemy wszystkie urządzenia ze szczególnym uwzględnieniem sprzętów marki Viessmann. Odpowiednia konserwacja i wykonywanie regularnych przeglądów tego typu urządzeń jest niezbędne do utrzymania ich sprawności i zagwarantowania sobie komfortu cieplnego. Warto wykonywać przeglądy przed sezonem grzewczym, by zimą nie zaskoczyła Cię nagła usterka. Dokonujemy również napraw urządzeń grzewczych.
Zgodnie z przepisami prawa budowlanego obowiązkiem użytkownika jest przeprowadzanie przeglądów kotłów i pieców. Najlepiej jest to robić co roku poza sezonem grzewczym. Takiego przeglądu może dokonać jedynie specjalista z odpowiednimi uprawnieniami. Warto mieć na uwadze, że wydatek na przegląd jest niewielki w porównaniu z kosztami naprawy urządzenia.
Serwisujemy również pompy ciepła. Choć pompa ciepła jest urządzeniem bezobsługowym, jego przeglądy są konieczne. Najlepiej jest go wykonywać przynajmniej raz w roku, ale pierwszy przegląd (gwarancyjny) powinien być wykonany w ciągu roku od pierwszego uruchomienia urządzenia. Przegląd najlepiej jest wykonać w sierpniu lub wrześniu.
Przegląd powinno się wykonywać przynajmniej raz w roku. Choć większość czynności związanych z konserwacją urządzenia jesteśmy w stanie wykonać sami, przegląd może wykonać tylko wykwalifikowany serwisant. Przegląd składa się z dość wielu elementów i jest skomplikowany, do tego konieczne jest też czyszczenie i uzupełnienie złóż.
Przeglądu powinno się dokonać przynajmniej raz w roku oraz jeśli tylko wystąpią jakiekolwiek problemy z urządzeniem. Przegląd jest skomplikowany i warto postawić na sprawdzonego fachowca. Koszty naprawy urządzenia są zdecydowanie wyższe niż sam serwis, dlatego warto o nim pamiętać i dbać o urządzenie.
Przegląd palników jest niezbędny, aby zapewnić ich trwałość i wydajność. Dlatego tak istotne jest, by na bieżąco reagować na wszelkie problemy i dokonywać przeglądu systematycznie. Warto mieć na uwadze, że nieprawidłowo działające palniki olejowe są nie tylko mało wydajne, ale przede wszystkim niebezpieczne.
Mycie paneli fotowoltaicznych jest niezbędne by zachować wydajność systemu. Regularne czyszczenie zwiększa ich wydajność o nawet 14%, a najlepiej jest je wykonywać dwa razy w roku: wiosną i jesienią.

Masz pytania?
Skontatuj się z nami!