OFERTA

Rozwiązania
dla przemysłu

Firmy przemysłowe coraz częściej potrzebują kompleksowych rozwiązań - urządzeń o wysokiej wydajności i zaawansowanej technologii, których cechą jest niezawodność. Martwią Cię wysokie koszty Twojej produkcji? Technika nie jest Ci obca? Potrzebujesz systemów dopasowanych do Twoich potrzeb? Nasze rozwiązania dla przemysłu przygotowaliśmy dla Ciebie!

Dlaczego warto inwestować w nowoczesne rozwiązania dla przemysłu?

Ekologia jest jednym z najważniejszych wyzwań dla współczesnego świata. Ponieważ zależy nam na naszej planecie, oferujemy nowoczesne, ekologiczne rozwiązania dla przemysłu.

Firmy coraz częściej zmagają się z wyśrubowanymi normami ekologicznymi, które są potrzebne, lecz kojarzą się z wysokimi kosztami, utrudniającymi czerpanie zysków z przedsiębiorstw. Tak nie musi być, gdyż technika jest po Twojej stronie! Nasze rozwiązania, dostosowane do najwyższych standardów ochrony środowiska, są jednocześnie ekonomiczne i pozwalają oszczędzać Twojej firmie. Oferowane przez nas urządzenia zostały przetestowane pod kątem działania w różnych gałęziach przemysłu, dzięki czemu nadają się dla każdej firmy, która ich potrzebuje. Ich wykorzystanie jest bardzo proste, a pozwala na znaczące zmniejszenie zanieczyszczeń, emitowanych do powietrza czy wód gruntowych. Rozwiązania przemysłowe, jakie proponujemy, posiadają najwyższe certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą opłacalne.

Gazy odlotowe należą do lotnych produktów procesów przemysłowych, spalania paliw, a także gromadzenia ścieków i odpadów poprzemysłowych. Ponieważ zawierają liczne szkodliwe związki chemiczne, mogą mieć bardzo niekorzystny wpływ na środowisko, a także wydzielać zapach nieprzyjemny dla otoczenia. Zgodnie z obowiązującymi normami, odpady tego typu muszą być oczyszczane lub wykorzystane w dalszym procesie produkcyjnym. Ponieważ ich ponowne użycie nie zawsze jest możliwe, proponujemy Ci kompleksowe systemy oczyszczające.
Nasze systemy wykorzystują kotły parowe, czyli takie, które bazują na produkcji pary wodnej i na jej ciśnieniu do wytwarzania energii cieplnej. Oferujemy je w wersji kotłowni kontenerowych. Wykorzystuje się je, gdy nie ma możliwości korzystania z innego systemu grzewczego na przykład ze względu na zbyt małą kubaturę budynku lub brak możliwości położenia odpowiedniej instalacji. Najczęściej stosuje się je w przemyśle (zarówno w przypadku małych, jak i dużych przedsiębiorstw, w różnych jego gałęziach), ale korzystają z nich także deweloperzy i instytucje użytku publicznego. Wykorzystanie tego typu instalacji zalecane jest również w czasie przerw w dostawie ciepła i różnych awarii, kiedy brak ogrzewania mógłby zakłócić ciągłość produkcji. Dla każdego klienta możemy zaoferować kotły parowe, dostosowane do jego potrzeb.

Świadczymy kompleksowe usługi oczyszczania gazów odlotowych dla firm i klientów indywidualnych w całym kraju, w szczególności do branż gospodarki odpadami, ciepłowniczej i produkcji przemysłowej. Jesteśmy międzynarodową firmą z wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym pozytywnymi ocenami wielu klientów. Nasze absorbery i adsorbery wysokiej jakości pozwalają na bezpieczne usuwanie odpadów i zanieczyszczeń gazowych. Nasze kotły parowe są ekologiczne, niezawodne i zapewniają tanie ciepło dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z naszymi konsultantami telefonicznie lub drogą mailową i zapytaj o najlepsze rozwiązania. Dla każdego klienta przygotujemy spersonalizowaną ofertę. Nasz wykwalifikowany i doświadczony serwis udzieli wszelkich porad i informacji dotyczących usługi, dostarczy urządzenia oczyszczające i dokona montażu, zaś nasz dział obsługi klienta z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania, dotyczące użycia i eksploatacji systemów. Zapewniamy również gwarancyjne elementy zamienne. Skorzystaj z naszych urządzeń i przyczyń się do poprawy jakości powietrza i ratowania środowiska naturalnego!