SYSTEMY GRZEWCZE

Grzejniki

Jeśli decydujesz się na centralne ogrzewanie, stajesz przed niełatwym wyborem odpowiednich grzejników. Oferujemy wydajne i eleganckie grzejniki, które zapewnią Ci całoroczny komfort cieplny przez cały rok, a jednocześnie świetnie się wpasują do każdego wnętrza.

Grzejniki płytkowe

Oferujemy grzejniki Vitoset, które stanowią doskonałe uzupełnienie systemów grzewczych zarówno podpiętych do sieci ciepłowniczej, jak i podłączonych do kotła czy pompy ciepła. Są przeznaczone do wszystkich pomieszczeń i sprawdzą się w każdych warunkach. Są trwałe i wydajne, a ich wzornictwo pozwala im wpasować się w wystrój wnętrza. Dostępne są w kolorze śnieżnej bieli, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie niezależnie od tego, jak urządzone jest pomieszczenie. Na uwagę zasługuje powłoka lakiernicza, która gwarantuje długoletnią trwałość. Co istotne, są łatwe do utrzymania w czystości, co docenią osoby uczulone na kurz.

Grzejniki łazienkowe

Oferujemy także funkcjonalne i uniwersalne grzejniki drabinkowe do łazienek. Polacy zwracają coraz większą uwagę na to, jak urządzona jest łazienka, a grzejnik nie może zakłócać wystroju. Z pomocą przychodzą grzejniki Vitoset, przeznaczone do łazienek. Zapewniają komfort cieplny i stanowią dodatkową suszarkę, a także element wystroju, który nie przeszkadza w całej kompozycji. Są tak skonstruowane, by sprawiały wrażenie lekkich i subtelnych. Taki grzejnik może też pełnić funkcję ścianki działowej. Wszystko zależy od Ciebie! Ponadto nasze grzejniki mogą być wyposażone w elektryczną grzałkę, która zapewni Ci dodatkowe źródło ciepła w miesiącach letnich, gdy nie korzystasz z ogrzewania centralnego.
Nasze grzejniki cechują się wysoką trwałością, zapewniają przyjemny komfort cieplny i pasują do wnętrz o różnym wystroju. Grzejniki Vitoset to zakup na długie lata, wychodzący naprzeciw współczesnym oczekiwaniom. Realizujemy zlecenia na terenie całego województwa pomorskiego (w tym Gdańsk, Sopot, Gdynia); nie tylko sprzedajemy urządzenia, ale możemy je także na Twoje życzenie bezpiecznie i skutecznie zamontować w mieszkaniu.
WIĘCEJ W OFERCIE SYSTEMY GRZEWCZE

Kotłownie

Kotły / Piece

Ogrzewanie podłogowe

Stacje uzdatniania wody

Folie grzewcze

Gazowe agregaty prądu

Masz pytania?
Skontatuj się z nami!