SYSTEMY GRZEWCZE

Gazowe agregaty prądotwórcze Gdańsk

Chcesz kupić agregat prądotwórczy na gaz ziemny, by uchronić się przed przerwami w dostawach prądu? Wybierasz się w miejsce, w którym nie będziesz miał dostępu do energii, a jest Ci potrzebna? Oferujemy agregaty prądotwórcze na gaz, dostosowane do potrzeb osób prywatnych, instytucji użytku publicznego i małych przedsiębiorstw. Z nami brak energii Ci nie grozi!

Jak działa gazowy agregat prądotwórczy?

Urządzenie zawiera wysokoprężny silnik oraz prądnicę, dzięki którym może wytwarzać energię. Zasada działania jest dość prosta, a agregat prądotwórczy jest praktycznie bezobsługowy, poza ładowaniem gazu. Energia, która powstaje jako skutek spalania paliwa, zmieniania jest w energię mechaniczną, która napędza wirnik prądnicy. Wirnik z kolei generuje siłę elektromotoryczną. Zmienia się strumień magnetyczny, a co za tym idzie dochodzi do wytwarzania się prądu elektrycznego w obwodzie stojana. Produkt działa na podobnej zasadzie co alternator samochodowy. Agregaty prądotwórcze dostępne są w różnych wersjach, my jednak oferujemy agregaty na gaz, czyli tanie i ogólnodostępne paliwo.

Korzyści z gazowych agregatów

Jesteś niezależny od wszelkich przerw w dostawach prądu i awarii, dzięki czemu możesz na przykład nie przerywać produkcji lub normalnego korzystania ze sprzętów domowych

Wykorzystanie gazu jest nie tylko opłacalne, ale również przyjazne środowisku. Gaz jest paliwem mało szkodliwym dla środowiska w przeciwieństwie do paliw takich jak benzyna, dlatego wybór agregatu prądotwórczego na gaz to inwestycja w czyste środowisko

Warto mieć na uwadze, że podczas awarii prądu przestają pracować nie tylko sprzęty codziennego użytku, ale również takie urządzenia jak pompy ciepła, przez co jesteśmy narażeni na brak ciepłej wody i ogrzewania w mieszkaniu. Agregat prądotwórczy napędzany gazem rozwiązuje ten problem

Agregaty gazowe dla gospodarstw domowych i małych firm

Oferujemy agregaty prądotwórcze firmy Pramac na gaz ziemny (NG) lub na propan-butan (LPG) o mocy od 8 kvA do 20 kvA. Łatwo można je podłączyć do istniejącego źródła LPG lub gazu ziemnego. Brak betonowego podkładu nie jest przeszkodą - w zestawie znajdziesz kompozytową osłonę podstawy. Obudowa z powłoką RhinoCoat™ doskonale chroni przed warunkami atmosferycznymi. Każdy model został wyposażony w możliwość kontrolowania stanu agregatu prądotwórczego z poziomu aplikacji mobilnej Mobile LinkTM, dzięki której urządzenia mogą pracować nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

W przypadku wykrycia awarii agregat prądotwórczy automatycznie się włącza, dzięki czemu możesz cieszyć się codziennymi wygodami nawet w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek przerwy w zasilaniu. Układ składa się bowiem z agregatu prądotwórczego i automatycznego układu przełączającego zasilanie sieć/agregat. Choć sam agregat prądotwórczy znajduje się na zewnątrz budynku, panel przełączeniowy umieszcza się najczęściej wewnątrz, obok głównej skrzynki z bezpiecznikami. Dzięki temu zapewniasz sobie też stałą pracę urządzeń, które nie mogą być odłączone od zasilania. Dodatkowym atutem jest tryb Quiet-Test™, umożliwiający cotygodniowy autotest przy niższych obrotach, a także mniejsze zużycie paliwa i cichszą pracę.

Agregaty prądotwórcze Pramac bazują na autorskiej technologii, która gwarantuje bezpieczeństwo energetyczne i bezawaryjność. Udzielamy na nie aż pięcioletniej gwarancji, tak, byś zawsze czuł się bezpiecznie. Producent uruchomił specjalny telefon, dostępny całodobowo przez siedem dni w tygodniu, przez który możesz się skontaktować ze specjalistami w razie pytań i wątpliwości.

Sprzedaż gazowych agregatów prądotwórczych w województwie pomorskim

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, zajmującą się kompleksową sprzedażą systemów grzewczych i techniki sanitarnej. Możemy Cię zapewnić, że agregat prądotwórczy będzie pracował wydajnie i skutecznie przez długi czas, a opalanie gazem nie przysporzy Ci strat. Jednym z naszych atutów jest też darmowa dostawa sprzętu do domu. Dostarczamy agregaty na terenie całego województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Sopot, inne miasta i miejscowości).
WIĘCEJ W OFERCIE SYSTEMY GRZEWCZE

Kotłownie

Kotły / Piece

Ogrzewanie podłogowe

Grzejniki

Stacje uzdatniania wody

Folie grzewcze

Gazowe agregaty prądu

Masz pytania?
Skontatuj się z nami!